LOGO
Головна Контакти Карта сайту
uk
Приватним особам Бізнесу Відділення та банкомати Новини Про банк
Про банк
 > 
Супутня інформація
 > 
FATCA
Історія розвитку
Корпоративне управління
Топ-менеджмент банку
Звітність
Реквізити банку
Вакансії
Контакти
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
Майно що реалізується банком
Банки-партнери
Партнери банку
Акредитовані страхові компанії
Персональні данні
Участь Банку в платіжних системах
Інформація для акціонерів та стейкхолдерів
Супутня інформація

FATCA

FATCA
  З метою впровадження ефективного механізму виявлення, запобігання та припинення ухилення від оподаткування США громадянами та податковими резидентами США, здійсненого шляхом прямого або опосередкованого розміщення коштів поза територією Сполучених Штатів Америки (США) через Неамериканські Фінансові Установи (НФУ) Конгресом США у березні 2010 року був прийнятий Закон "Про податкові вимоги до іноземних рахунків" (Foreign Account Tax Compliance Act - FATCA).
Введений у дію з 1 липня 2014 р. Закон передбачає, що НФУ повинні ідентифікувати та повідомляти до Служби внутрішніх доходів США (Internal Revenues Service - IRS) дані щодо рахунків, власниками яких є платники податків США або неамериканські юридичні особи, в яких платники податків США володіють суттєвими частками.
  АТ «МЕТАБАНК» відповідає вимогам закону FATCA та повинен провести перевірку ідентифікаційних даних власників рахунків з метою виявлення серед них можливих громадян або податкових резидентів США та повідомити відповідно визначеним чином IRS. З метою уникнення можливих непорозумінь, докладна інформація щодо вимог та впливу FATCA належним чином повідомляється всім власникам рахунків в АТ «МЕТАБАНК».
  Звертаємо вашу увагу, що відповідно до змін до Податкового кодексу України (Закон України № 2970-IX від 20.03.2023) з метою виявлення підзвітних рахунків фінансові агенти зобов'язані вживати заходів належної комплексної перевірки в тому числі у випадках, визначених Угодою FATCA фінансові агенти повинні вимагати, а власники рахунків зобов'язані надавати фінансовим агентам, зокрема, документи самостійної оцінки стосовно себе та/або стосовно контролюючих осіб. Ненадання власником рахунку відповідних документів або неповідомлення про зміну статусу податкового резидентства або ненадання запитуваної інформації та/або документів, є підставою для відмови у встановленні ділових відносин, відмови у наданні фінансових послуг або для відмови в подальшому наданні послуг, у тому числі для розірвання договірних відносин з власником рахунку.
  Клієнт та/або його уповноважена особа зобов'язані надавати Банку інформацію про їх статус податкового резидентства в письмовій формі, засвідчену належним чином, у тому числі разом із заповненою відповідно до вимог Служби внутрішніх доходів США формою W9 та/або іншими формами із зазначенням ідентифікаційного номеру платника податків США (TIN (SSN, ITIN)). Банк має право визначати форму подання такої інформації та необхідність витребування додаткових документів, що підтверджують наявність або відсутність відповідних фактів відповідно до вимог FATCA, вимог Угоди або укладеного на її підставі міжвідомчого договору
  АТ «МЕТАБАНК» зареєструвався на веб-сайті IRS у повній відповідності до умов FATCA в якості фінансової установи, що звітує, по Reporting FI Model 1 отримав Глобальний ідентифікаційний номер посередника (GIIN) 5PW2CD.99999.SL.804, який також загальнодоступний в https://apps.irs.gov/app/fatcaFfiList/flu.jsf

Перелік форм та детальні вимоги щодо їх заповнення наведено на офіційному веб-сайті IRS https://www.irs.gov /

Форми для заповнення клієнтами: W9

Звернення клiєнтiв щодо питань FАТСА надсилайте на поштову скриньку ел. адреса: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
 
Оцінка якості обслуговування