LOGO
Головна Контакти Карта сайту
uk
Приватним особам Бізнесу Відділення та банкомати Новини Про банк
Головна
 > 
Курси валют у містах
Курси валют у містах

Курси валют по містах

Шановні клієнти!

Звертаємо вашу увагу, що згідно з пунктом 12 розділу III  Положення про здійснення операцій із валютними  цінностями, затвердженого Постановою Правління Національного банку України від 02.01.2019 №2:
   "12. Банк, небанківська фінансова установа, оператор поштового зв`язку (далі - банк, небанківська установа) здійснюють валютно-обмінні операції за курсами купівлі та продажу іноземних валют валют, що діють на час проведення операції.
   Банк, небанківська установа щоденно на початку робочого дня встановлюють наказами (розпорядженнями) курси купівлі та продажу  іноземних валют і мають право змінювати їх протягом дня.
   У наказі (розпорядженні) про встановлення/зміну курсів купівлі та продажу іноземних валют мають бути зазначені дата, час (година, хвилина), з якого діють установлені/змінені курси, значення курсів купівлі та продажу іноземних валют за гривні.
   Голова Правління банку або керівник небанківскої установи має право  визначати уповноважену особу/уповноважених осіб, яка встановлюватиме / які встановлюватимуть курси купівлі та продажу  іноземних валют у касах банку, небанківської установи, у їх відокремлених підрозділах, пунктах обміну іноземної валюти
 
Оцінка якості обслуговування