LOGO
Головна Контакти Карта сайту
uk
Приватним особам Бізнесу Відділення та банкомати Новини Про банк
Курси валют у містах

Історія розвитку

            АТ «МетаБанк» розпочав свою діяльність 12 липня 1993 року в м. Запоріжжя як регіональний Акціонерний банк "Металург" (АБ "Металург" реорганізовано у ВАТ "МетаБанк 22 травня 2009 року, в Публічне акціонерне товариство" МетаБанк "- 14 серпня 2009 року). Протягом 30 років Банк активно розвивається, будуючи свою політику відповідно до того головного принципу, який був закладений ще при створенні банку і залишився незмінним і на сьогодні - «Ми працюємо для того, щоб зробити життя наших клієнтів кращим, бізнес успішнішим, а банківські послуги простими та доступними! » 
            Попередні роки стали міцним фундаментом для сьогоднішніх досягнень і створення репутації стабільного і надійного банку, які були досягнуті за рахунок застосування сучасних принципів управління капіталом і активами, зваженої депозитної та кредитної політики. Завдяки бездоганній репутації Банку, високій якості обслуговування і професіоналізму співробітників, широкому спектру фінансових послуг, які пропонуються Банком, коло його клієнтів постійно зростає. 
Планомірно розширюється і мережа відділень Банку. У 45 відділеннях обслуговується більше 42 тисячі клієнтів - фізичних осіб і більше 3,5 тисяч фірм і приватних підприємців. На сьогоднішній день повний комплекс банківських послуг надають відділення в Запоріжжі. Так само Банк приділяє величезну увагу розвитку мережі відділень у регіонах, так, оцінити переваги АТ «МетаБанк» вже змогли мешканці Дніпра, Полтави, Кривого Рогу, Мелітополя, Бердянська, Енергодара, Пологів, Токмака, Кременчуга, Кропивницького та інших міст. Розвиток регіональної мережі здійснюється з урахуванням інтересів конкретних регіонів, їх специфіки і потреб їх мешканців. 
            У відділеннях Банку можна сплатити комунальні послуги, скористатися умовами депозитних програм, що дозволяють вигідно розмістити вільні грошові кошти, вибравши найбільш зручний вклад. Кожному клієнту, що оформив депозит або відкрив рахунок надається пластикова картка «Металкарт», яка значно полегшує розрахунки з банком при погашенні кредиту або знятті відсотків по вкладу. Також у відділеннях Банку Ви можете оформити платіжну карту міжнародної платіжної системи MasterCard International, яка дозволяє знімати готівку у відділеннях і банкоматах МетаБанку, а також  у банкоматах банків-партнерів по всій Україні. 
            Для розвитку бізнесу юридичних осіб та приватних підприємців Банк надає бізнес-кредити. Програмні кредити і кредитні лінії від АТ «МетаБанк» - цільові, відрізняються гнучким підходом до забезпечення за кредитом, можливістю без нотаріального оформлення застави і достроковим погашенням без додаткових витрат, також можливе застосування пільгового періоду без погашення кредиту до 6 місяців. 
            Політика відкритості, вміння відповідати потребам як великих, так і маленьких підприємств, а також широкого кола приватних осіб забезпечили формування диверсифікованої і якісної клієнтської бази - основи впевненого зростання Банку.
Основа ділової репутації Банку - це міцна фінансова база. За рейтингом фінансових показників, складеному в 2007 році газетами «Інвест» і «Дело» МетаБанк (тоді ще Банк «Металург») увійшов до «ТОП-100. Кращі компанії фінансового сектору України ». Оперативність прийняття рішень дозволяє клієнтам Банку бути впевненими в надійності свого фінансового партнера. 
            АТ МетаБанк є постійним учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб; неодноразовим переможцем конкурсів із залучення коштів місцевих та обласних бюджетів; учасником міжнародної платіжної системи Master-Card International, а так само має власну платіжну систему «Металлкарт», зареєстровану в Україні під № 1; є членом Асоціації українських банків і Першої фондової торгової системи, членом міжнародної системи міжбанківських фінансових телекомунікацій SWIFT, має партнерські відносини з більш ніж 100 українськими та міжнародними банками. 
            Банк послідовно розвиває продуктовий ряд для якісного і зручного обслуговування широкого кола клієнтів. Стандартизація продуктів Банку забезпечує єдину високу якісне надання Банком послуг не залежно від місця їх надання і швидке, майже одночасне впровадження продуктів у всій мережі відділень. Банк постійно відстежує появу у клієнтів нових потреб і прагне в найбільш короткі терміни запропонувати адекватний банківський продукт.

            Приєднуйтеся до наших клієнтів! Ми працюємо, щоб зробити Ваше життя кращим, а бізнес успішнішим!

            Будь-яку додаткову інформацію про АТ «МетаБанк» ви можете отримати за телефоном інформаційно-довідкової служби банку:
0 (800) 30-10-38.

 


 
Оцінка якості обслуговування